markizy tarasowe, żaluzje fasadowe, plisy, zasłony rzymskie, żaluzje drewniane, moskitiery, napędy, automatyka| PoznańAmarol

Os. Zwycięstwa paw.109
61-650 Poznań

tel. +48 61 820 47 74 
kom. +48 601 73 09 69

e-mail: amarol@onet.pl

Refleksole - rolety fasadowe.
Refleksole to systemy osłonowe stosowane na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Wykonane są z materiału, który patrząc z zewnątrz zaciemnia okno, a od wewnątrz nie ogranicza widoczności. Montowane na zewnątrz budynku znacznie ograniczają wnikanie promieniowania słonecznego, eliminują refleksy i zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczenia, co powoduje w okresie letnim znaczne zmniejszenie kosztów klimatyzacji.

Można wyróżnić różne typy refleksoli:

- Refleksol 76,

- Refleksol R90,

- Refleksol 103,

- Refleksol XS,XL,XXL,

- Refleksol 125.

 

Refleksole 76,R90 i 103 mogą być stosowane na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia. Wyposażone są w linki lub prowadnice. Dodatkowo w systemie 103 można zamontować poprzeczne belki przeciwwietrzne.

Refleksole: XS,XL,XXL nie posiadają kasety i prowadnic, materiał jest przesuwany wzdłuż linek napinających. To rolety wielkogabarytowe idealnie nadające się do osłonięcia dużych powierzchni, max. 5m x 5m.

Refleksol 125 przeznaczony jest do montażu na fasadach aluminiowych. Wyposażony jest w kasetę i stalowe liny. Sterowany tylko silnikem.

 

Zastosowany materiał poliester jest odporny na długotrwałe działanie promieni UV i wodę, dzięki czemu nie blakną kolory, jest łatwy w utrzymaniu czystości, wytrzymały na zmienne warunki atmosferyczne, nie zmienia swoich rozmiarów pomimo wahań temperatury.

 

Sterowanie:

- ręczne,

- elektryczne.


stat4u