markizy tarasowe, żaluzje fasadowe, plisy, zasłony rzymskie, żaluzje drewniane, moskitiery, napędy, automatyka| PoznańAmarol

Os. Zwycięstwa paw.109
61-650 Poznań

tel. +48 61 820 47 74 
kom. +48 601 73 09 69

e-mail: amarol@onet.pl

Bramy segmentowe


Brama segmentowa zapewnia komfort, oszczędność i bezpieczeństwo. Nowoczesna brama garażowa jest wizytówką każdego domu. Brama segmentowa Nice to produkt zapewniający dopasowanie do każdego stylu architektonicznego dzięki bogatej palecie kolorystycznej, trzech wzorach przetłoczeń oraz wielu wariantach wymiarów standardowych i specjalnych. Bramy segmentowe dostępne są w wersji ręcznej jak i automatycznej. Wszystkie modele bram w standardzie wykonane są z blachy o gładkiej strukturze typu Silk charakteryzującej się wysoką elegancją i estetyką.

brama segmentowa nice Classic brama segmentowa nice Design
Brama segmentowa Classic Brama segmentowa Design

Montując bramę segmentową oszczędzasz ciepło. Stosowane w bramach segmentowych stalowe sekcje o grubości 40mm wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Współczynnik przenikania ciepła U wynosi od 1,1 do 1,2W/(m2K) w zależności od wielkości bramy.

Automatyczne bramy garażowe Nice wyposażone są w nowoczesne automaty, najwyższej jakości siłowniki elektromechaniczne z napędem paskowym Nice Spin wyróżniające się cichą pracą i niezawodnością. Dodatkowo napędy Spin zapewniają niski poziom pobieranej energii, posiadają funkcję przechodzenia w tryb uśpienia gdy nie są używane oraz wbudowane oświetlenie - nie potrzeba używać dodatkowych źródeł światła.

siłownik do bramy segmentowej nice spin pilot do bramy garażowej nice flor
Siłownik Nice Spin Pilot Nice Flor

Bramy segmentowe Nice występują w trzech wzorach przetłoczeń poziomych: Classic, Premium, Design, które umożliwiają dopasowanie wyglądu bramy do klasycznej jaki i nowoczesnej architektury budynku.

Nice Classic - panel z wąskimi przetłoczeniami poziomymi.

brama segmentowa nice Classic kolor antracyt brama garażowa nice Classic kolor orzech
Nice Classic Antracyt Nice Classic Orzech

Nice Premium - panel z pojedynczym szerokim przetłoczeniem poziomym. W okleinach drewnopodobnych do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna.

brama segmentowa nice Premium kolor Winchester brama garażowa nice Premium kolor biały
Nice Premium Winchester Nice Premium Biały

Nice Design - panel gładki, bez przetłoczeń, elegancka i prosta forma, idealna do nowoczesnego budownictwa.

brama segmentowa nice Design kolor złoty dąb brama garażowa nice Design kolor mahoń
Nice Design Złoty dąb Nice Design Mahoń

Zakres dostępnych szerokości wynosi od 2200mm do 5000mm a wysokości od 1700mm do 3000mm. Niewygórowane wymagania instalacyjne umożliwiają montaż w większości otworów garażowych bez względu na ich kształt. Dostępne są dwa typy prowadzenia : SHT sprężyny skrętne montowane z przodu minimalna wysokość nadproża 220mm i LH sprężyny skrętne montowane z tyłu minimalna wysokość nadproża 130mm. Wymagana szerokość węgarków bocznych wynosi tylko 100mm.
Paleta dostępnych kolorów

wzornik podstawowych kolorów paneli do bram segmentowych firmy nice
paleta kolorów bram segmentowych dekory grupa 1
paleta kolorów bram segmentowych dekory grupa 2
paleta kolorów, dowolny kolor RAL

stat4u